We currently offer
these positions

Hledáme spolehlivé zaměstnance na pozici: Svářeč CO2/ strojní zámečník v kovovýrobě s praxí

Nabízíme zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouholetými zkušenostmi, práci v přátelském kolektivu, možnost dalšího vzdělávání (certifikace) v oboru, dotované stravování v areálu pracoviště, 25dní dovolené, firemní benefity, roční odměny, vánoční prémie, příplatky za přesčasy nebo odměny za kvalitní práci a aktivní přístup.

Náplň práce:

  • zámečnické a svářečské práce pro strojírenskou výrobu
  • svařování metodou CO2
  • sestavování, bodování, sváření ocelových konstrukcí
  • kontrola a měření odvedené práce
  • práce s technickou dokumentací
  • práce v jednossměnném provozu

Požadujeme:

  • povolení k zaměstnání dle §97 d)
  • min. 2 letou praxi
  • schopnost číst technické výkresy
  • spolehlivost, zručnost, pracovitost, samostatnost a pečlivost

Mzda: dle dohody

Svářečský průkaz uchazeče není podmínkou pro přijetí - platný svářečský průkaz vítán.

Místo pracoviště: Semily (město) – Bořkovská 235, Semily - Podmoklice
Možnost nástupu: ihned nebo dle domluvy
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, napište nám!

Napište nám!

maximální počet souborů: 8
Maximální velikost: 50MB
Podporované formáty: jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt, xls, xlsx, zip, rar, stl, object, stp, step, iges, igs, CATPart, CATProduct, CATDrawing, cgr, 3dxml, model, session, exp, dlv, 3dm

Write us!

maximum number of files: 8 Maximum size: 50MB Supported formats: jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt, xls, xlsx, zip, rar, stl, object, stp, step, iges, igs, CATPart, CATProduct , CATDrawing, cgr, 3dm, model, session, exp, dlv, 3dm